| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 270 mm |
| височина | 71 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 14,3 mm |
| минимална дебелина | 12 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 78,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 270 mm |
| височина | 71,2 mm |
| тегло | 11,31 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 14,3 mm |
| минимална дебелина | 12,9 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 78,5 mm |
| брой звена на верига | 115 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |